[ §03 ] Director / CAEN 5630

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Companii cu cod CAEN 5630 din România.

DenumireCUI
CRAMA LU ESCU SRL37409129
LUMINELCOM S.R.L.15920539
IVE & FLORI BISTRO SRL28897098
COSTI SOFT SRL18646722
SYNTAX TRUST SRL37429886
CONCRET EXIM S.R.L.5771758
NOLLSO IMPEX S.R.L.8599267
LINDO NICRIS S.R.L.40403118
LUDY - URZICENI SRL36969268
BIL GET ROM SRL31013825
RARY&TUD S.R.L.40299794
MARIELENA BADAN SRL14258280
SIMARA COM S.R.L.4619469
FANUS MAGAZIN MIXT SRL8836290
PUB & BAR CIOCÂRLAN S.R.L.43694054
CSURKIC SRL23908200
ELVARALI SRL22513481
CIOBI COM SRL7602704
MLC COFFEE S.R.L.49055777
KRIPTON ALFA SRL7563702
NASIL SPORT S.R.L.24144720
BUTES COM SRL18162480
CLUB CAFENOIR SRL27518218
NEGRU ZI S.R.L.47682915
SERBAN LORIMAR S.R.L.24488546
DAVAS CAFE SRL31006810
LAGUNA MARY SRL24557549
ARES TRUST SRL14047623
CRICORPAV S.R.L.47764454
PEPYK GABI SRL37096005
Firme pentru Baruri și alte activități de servire a băuturilor - CAEN 5630 | SRLeads