[ §03 ] Director / CAEN 5630

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Companii cu cod CAEN 5630 din România.

DenumireCUI
MOROŞAN BAR S.R.L.50116312
ARANY PATKO SRL6470656
SIM MIHBAR S.R.L.28912210
LI SILENCE S.R.L.41785296
TINAM DRINKS S.R.L.50888061
BOGDRA CAFFE S.R.L.38948709
MOSOR JOHNNY EVENTS S.R.L.44414195
ERRA RENTING S.R.L.36028827
DANICOS PROD SRL11300852
REWE SORIN SRL38118411
ROM PARC SRL62194
SUMMER GAMES SRL35843759
MONTANA S.R.L.1484901
ZANZEE BAR S.R.L.50089218
VECTOR RESEARCH SRL13509805
BLUE EST S.R.L.37013280
RUELLE CAFE S.R.L.28133791
HAI LA MITITEI S.R.L.50153817
MARCALAVRY S.R.L.39480354
GOD AND KARMA INCARNATO SRL-D37263839
DESTINO-COFFE & MORE S.R.L.50946359
SALSA PLAZA SRL31614884
YAS GAMES S.R.L.48262529
LA SPRITZERIA VAN S.R.L.47284197
CATOMALID SERV SRL37823987
TASILENI CAFFE SRL11285116
REMAR COM SRL1578550
ARCORDIA SERV S.R.L.3818170
DERSCAR STAR SRL26341354
ELILUSGAB SRL37127306
Firme pentru Baruri și alte activități de servire a băuturilor - CAEN 5630 | SRLeads