[ §03 ] Director / CAEN 5630

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Companii cu cod CAEN 5630 din România.

DenumireCUI
AKM DESIGN INVEST S.R.L.46589878
PAUL TRADING SRL15864250
ORVIUS CLAS IMPERIAL S.R.L.33729023
HAVANA BEACH TRUST SRL28148717
BLK KITTY CAFFE S.R.L.34302151
ELECTROTECH PARTNERS S.R.L.38796554
NICOM IMPEX SRL764393
PODARU COM S.R.L.22555398
TRIUMPH PREMIUM COFFEE S.R.L.47502038
LIDIA & LUCA LIF S.R.L.45844190
IZVOR SRL1646876
ZANION COM S.R.L.46762366
EMEDEX SRL13390827
MONY LIV IMPULS S.R.L.40231578
HORUSZ SRL14881849
HDH INCORP LIMITED SRL33718610
CAFE MONOLIT S.R.L.49195754
NEW BET IONIŢĂ SRL34538870
EVEREST CONSTRUCT SRL16909571
BARCOM BYA SRL29749375
CAM BUZ SRL4894698
URBAN COFFEE CORNER S.R.L.46341685
RAGEDA BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.48900767
MANISHA GLOBAL S.R.L.45388914
LOCALUL BASTINASILOR SRL38368329
DC SMART IDEAS SRL37358114
VERNISAJ HUB S.R.L.44656695
GRECU CĂTĂLIN SRL38347091
PEKSANYI BAR S.R.L.40813827
AUTONIK COFFEE SRL34399446
Firme pentru Baruri și alte activități de servire a băuturilor - CAEN 5630 | SRLeads