[ §03 ] Director / CAEN 6210

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Companii cu cod CAEN 6210 din România.

DenumireCUI
TSW IT SOLUTIONS S.R.L.49868834
MEHSOFT S.R.L.46424110
ALF QUALITECH S.R.L.46533176
JAVELI TECH SRL35724510
BITNET GLOBAL S.R.L.37830755
LUŞU SOFTWARE S.R.L.42495215
HETMANN TECHNOLOGIES SRL38163803
INNOVATETRU SYSTEMS S.R.L.48099368
CODING FUTURE SOLUTIONS S.R.L.49297207
KOZLOV OLEKSANDR SOFTWARE S.R.L.49213001
WORK IN PROGRESS INTERACTIVE SRL27168864
LD .NET S.R.L.48413907
PARA PLEION S.R.L.40470761
NEXT STEP IT SOLUTIONS S.R.L.43150745
QUICK TUNING SRL36390737
METIS IT & SOFTWARE S.R.L.45457364
NORTH STAR SOFTWARE S.R.L.46154873
RAUL TECHNIMAL S.R.L.42448124
EDGE CLOUD SYSTEMS S.R.L.49579062
EUGENIUS AUTOMATION LABS S.R.L.46490253
KASKADATAGON S.R.L.46191421
TECHAWARE SOLUTIONS S.R.L.45810066
IAME SOLUTIONS S.R.L.49135191
CINOR SRL1590201
KLD SOFTCONT S.R.L.24787327
RAAH TECHNOLOGIES S.R.L.48601439
STIFAL SOFT S.R.L.49305300
TOPTAL SOLUTIONS S.R.L.43279988
NINJAMETHOD PROGRAMMING S.R.L.44348520
ALLEYOOP ALGORITHMS S.R.L.49058390
Firme pentru Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) - CAEN 6210 | SRLeads