[ §03 ] Director / CAEN 6210

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Companii cu cod CAEN 6210 din România.

DenumireCUI
CODCRAFT SOFTWARE S.R.L.46644468
WEASWEB PROJECTS S.R.L.46548525
FINTECH IT & C S.R.L.39770412
TEAMART SOFTWARE SERVICES S.R.L.44666192
NEOSOFT TECH SUPPORT S.R.L.43990629
GRUP SOFT SRL4236838
MINICRM SOFTWARE S.R.L.36284736
LIFE IN CODES SOLUTIONS S.R.L.32426790
SMARTVALUE DEVELOPMENT S.R.L.43506711
INEDIT AGENCY S.R.L.18323454
SPECTROO SOFTWARE S.R.L.38102059
DEVIQON LABS S.R.L.41599722
IMPLEMENT 24SOFTWARE SRL33462936
FNT SOFTWARE SOLUTIONS SRL32525726
PROCESS IT&C SERVICES S.R.L.36536027
BITHAT SOLUTIONS SRL36710980
BYTEX PAYMENTS SRL37901147
RAW GEEKS SRL33077140
TARA INTERACTIVE S.R.L.43699
DREAMLABS SRL36555908
SCM AUTOMATION TECHNOLOGY SRL36495741
MIDA SOFTWARE 4U SRL22353143
MATRIX I.T. GLOBAL SERVICES ROMANIA S.R.L.47448419
TRADING CENTRAL SOLUTIONS S.R.L.40467510
MAGIC SOLUTIONS SRL15310980
THINKING IN CODE S.R.L.37401788
WHILE1 SOFTWARE SRL32979978
DIGITAL MIND AUDIT S.R.L.13494887
CODE 4 NORD S.R.L.33361133
INFINITE IT SOLUTIONS SRL38177990
Firme pentru Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) - CAEN 6210 | SRLeads