[ §03 ] Director / CAEN 6210

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Companii cu cod CAEN 6210 din România.

DenumireCUI
EGGNITA STUDIO SRL35194449
SOFTCORP S.R.L.49162544
TARGET E DIGITAL S.R.L.34987063
CODEAGENCY S.R.L.43135370
ZENIC POINT SRL31750169
LEGENTIC RESEARCH & DEVELOPMENT S.R.L.44240650
NOVASOFT TECHNOLOGIES S.R.L.38481955
CLASSOFT SRL13563880
CODE LAIR S.R.L.44346198
ADERA PRO DATA S.R.L.31739225
MLP ERP SOLUTIONS S.R.L.45631834
JUNIOR SOFT SRL7381336
BEAMLOGIC SRL31671243
DUTY VENTURES S.R.L.43237567
OPSCODE SRL35428930
TIME SAVER SERVICES S.R.L.41928329
ONLINE SOFTWARE SYSTEMS SRL33417315
SECURE EXPERT SOFTWARE S.R.L.24167740
CBN AGRO TECH S.A.31504946
GOSMART SOLUTIONS SRL29722558
DAVA INSPIRATION SRL37903571
BOOKING TRIPS EXPERIENCE S.R.L.40100424
ATELIER INFORMATION TECHNOLOGY S.R.L.24390903
XDATA CONSULTING SRL6564360
DR SOFT SRL18669955
PRAGMA TECH ELECTRIC SRL16860826
A PLUS SOFT SRL18830996
AVENUE INVENT S.R.L.36066146
LOGICCLOUD SOFTWARE S.R.L.34517355
EXARGROUPS S.R.L.41839221
Firme pentru Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) - CAEN 6210 | SRLeads