[ §03 ] Director / CAEN 6820

închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Companii cu cod CAEN 6820 din România.

DenumireCUI
RENTDIT S.R.L.33161097
IMAGE IMOBILIARE SRL15647235
ALFA ROMINVEST SA13804422
CENTIA EQUITY MANAGEMENT SRL18356214
INFOSTAR SRL2571712
GENTIANA FARM SRL2672725
BIALEX SRL987298
DANY-TRANS SRL2796855
ALMAR HOUSE SRL15718743
REAL GROUP SRL6379966
BOGLAR RENT S.R.L.37217492
LIDA RED S.R.L.7289543
MTM BUILDING EST SRL29404210
INVEST PAOLA S.R.L.15822883
TEGADO VEST S.R.L.46295015
PRETTY ALEXIA SRL16497349
SERVICED OFFICE FLOREASCA S.R.L.30132488
AVANTGARDE TRADING SRL7944545
ELECTROCAR SRL16824041
CODREA COMPANY LUXURY S.R.L.38134069
BEIUSANA SA87776
DACIA SA1238745
METALCOST SRL17939716
COMINDAL G M IMPEX SRL9072361
ARNAV SRL18537342
SALAM INTERNATIONAL TRADING SRL9826902
SCALA S.A.3368717
SOCIETATEA PENTRU MĂRFURI ALIMENTARE COMAL S.A.2159658
AD GARAGE EXCLUSIV S.R.L.40035865
GRANT RENT IMOB S.R.L.48437965
Firme pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate - CAEN 6820 | SRLeads