[ §03 ] Director / CAEN 6820

închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Companii cu cod CAEN 6820 din România.

DenumireCUI
DRAGON MAXIM SRL16637922
ECOLAND PARK S.R.L.22482741
VERONICA SRL1812375
FAREX SA2267790
ARALIA SA1681792
WINMARKT INVESTMENT SRL27933265
SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M.18137800
N and F CONSULTING SRL15336433
ORION PROPRIETĂŢI IMOBILIARE SRL13011575
EH DOMO INVEST SRL19213700
ETAR LOGISTICS SOLUTIONS S.R.L.46583620
TUBMAN CO SRL8262228
BAVOST SRL2382217
ECO ANTNIC SRL27990821
CENTRO-TREI-C SRL12661405
PEPKO INVESTMENTS SRL33036035
ROMTEN IMOBILIARE SRL17861471
SILK ESTATE S.A.32155895
ACVAMAR GRUP SRL24394131
EUROMOD SRL6631744
SFANTUL IRINEU SRL34293274
TOP ROOMS HOSPITALITY SRL36217583
AXA PERFORMANCE SRL21558973
OMEGA-SRP IMOB CONSTRUCT S.R.L.45552994
GUZU DEVELOPMENT S.R.L.44831184
VRSP IMOBILIARE SRL18834475
CHICHEANU RENT SRL33125060
GGT GRUP INVEST SRL37393812
ONE NORTH LOFTS S.R.L.36927076
RODELEC LAND GROUP S.R.L.16960914
Firme pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate - CAEN 6820 | SRLeads