[ §03 ] Director / CAEN 6831

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Companii cu cod CAEN 6831 din România.

DenumireCUI
EMPIRE COM S.R.L.16130805
NEW TSI CONCEPT S.R.L.47350061
SERAFIM VICTOR M.V. SRL5326939
AVANTAJ IMOB SRL16165560
MICADOB PREST SRL13075161
DACONSULT COLLECTION SRL28663933
ACTIVET S.R.L.35330800
IMPERIUM IMOBILIARE S.R.L.46720026
REVO REAL ESTATE S.R.L.49731747
CAPITAL CASA ESTATES S.R.L.50894918
ALPHA ESTATE EXPRESS S.R.L.39767573
MANU & ELA IMOBILIARE SRL18551614
SOLINTEGRA S.R.L.41405583
HOME INVESTMENT MLA S.R.L.48909219
MONNY-IMOBILIARE DE IAŞI SRL14402709
HOMEBRIDGE S.R.L.48146923
AYALON DEVELOPMENT SRL22171931
PRIME-HOMES S.R.L.50623994
SVN CEE COMMERCIAL AFFILIATES S.R.L.42565833
QUINCY CONSULT SRL29382090
EXPERT IMOBILIARE PITESTI S.R.L.50083819
UNIKCASA ESTATE INVEST SRL37084019
FREE-LAND IMOBILIARE SRL27535766
AS SIBIU REAL ESTATE SRL21556883
ME-TOD CONSULT IMOB SRL31179764
BEST IMOB AXF S.R.L.47096614
EDAN PROJECT & BUSINESS SRL37897968
EXPERTCONTAV S.R.L.12582409
CARAVASILI INVEST S.R.L.49761020
MANSION AVENUE S.R.L.11831358
Firme pentru Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare - CAEN 6831 | SRLeads