[ §03 ] Director / CAEN 6831

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Companii cu cod CAEN 6831 din România.

DenumireCUI
SAF KIPFARM SRL37786269
ABC TOP ESTATE SRL26577917
IUPETHEDA EXCLUSIV S.R.L.39747541
MARDAN ESTATE S.R.L.48115447
MINUS 22 PREMIUM FOOD SRL1095653
AAVIS TRADING COM SRL7411089
CGM TRANSACTION SERVICES SRL35618560
ALO MONTAN SRL12510550
BASMA INTERNATIONAL PROPERTIES S.R.L.44998140
APARTAMENT GRIGORESCU S.R.L.38445995
RS DEVELOPMENT FACTORY S.R.L.39978783
OFFICE VERTICAL S.R.L.42239080
FARMER INTERNATIONAL SRL15983359
KERMANY COM S.R.L.14770743
LUXOR GRUP INVEST & DEVELOPMENT S.R.L.46219905
PRIMA EXIM SRL8260391
TOWER IMOB EXCLUSIVE S.R.L.44594096
KINGSMEN S.R.L.40118464
MANAGEMENT & EVALUATION COMPANY SRL31636203
MARK IMOB MD BNA S.R.L.48669256
STEFAN S 38 LAND COMPANY SRL33338793
ORANGE FAMILY S.R.L.38458774
GEMIDAS GRUP SRL16481695
FILIPOVICI TRADE & INVEST S.R.L.39184529
NEO UNION GROUP S.R.L.45366304
SELECT INVESTITII SI DEZVOLTARI IMOBILIARE S.R.L.41921860
REVIS BRAND S.R.L.45200793
LUCO DANNAR S.R.L.46642114
VIP IMOBILIARE SRL23181666
GLOBAL INVEST CONSULTING SRL17516716
Firme pentru Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare - CAEN 6831 | SRLeads