[ §03 ] Director / CAEN 9499

Activități ale altor organizații n.c.a.

Companii cu cod CAEN 9499 din România.

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI37884992
ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV KORONA CRAIOVA37885300
ASOCIATIA PRO SCOALA BORLA37888382
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE BOVINE BIRJAC PAUSA37888390
ASOCIATIA CRINA - DENISA37891728
ASOCIATIA DE PROPRIETARI37893060
ASOCIAŢIA CLUBUL SPORTIV KERESZTHEGY37893087
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ROUA RESIDENCE37893699
ASOCIATIA DE PROPRIETARI37893826
ASOCIATIA DE PROPRIETARI37893834
ASOCIAŢIA SANATORIUM37893893
ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV AGROSTAR TULUCESTI37894260
ASOCIATIA TANIA-IOANA37896652
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI B-DUL LUPTĂTORILOR NR. 19, SECTOR 1, BUCUREŞTI37896687
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI RU35, CORP A+B37896733
ASOCIATIA JURNALISTILOR SCHIORI DIN ROMANIA37902630
ORGANIZAŢIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGAŢII "ŢUŢORA", JUDETUL IAŞI (O.U.A.I.)37906934
ASOCIATIA DE PARINTI LOGOS 201637906950
ASOCIATIA DE PROPRIETARI37909345
"ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.910"37915983
ASOCIAŢIA ,,ÎMPREUNĂ PENTRU PADEŞ37916008
ASOCIATIA "LUPTA DULCINEILOR CU DZ1 - DENIS TODERASC"37917992
ASOCIAŢIA "CLUB SPORTIV JUDO ARAD"37928282
ASOCIAŢIA DE PĂRINŢI " MIHAI BRAVUL"37930029
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV TENIS KING - SUCEAVA37932046
ASOCIATIA PRO AGRIENSIS EGYESULET37944466
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV "BOGDAN STOICA"37948190
"ASOCIATIA CHINOLOGICA VRANCEA"37948280
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI DIN STRADA GEORGE ENESCU NR. 5, SECTOR 1, BUCUREŞTI37950913
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BLOC GM2237954141
Firme pentru Activități ale altor organizații n.c.a. - CAEN 9499 | SRLeads