[ §03 ] Director / CAEN 9499

Activități ale altor organizații n.c.a.

Companii cu cod CAEN 9499 din România.

DenumireCUI
ASOCIAŢIA NOELIA40393235
ASOCIANŢA "ALIANŢA FRANCEZĂ DIN SUCEAVA"40396770
ASOCIATIA CULTURALA ,,VIOREL SALAGEAN" BELTIUG40397172
ASOCIAŢIA "COPIII LUMINII"40397474
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI DOMNIŞOARA POGANY 140398658
ASOCIATIA ERSINO40400901
ASOCIAŢIA " CLUBUL 4 X 4 SIGHIŞOARA "40401141
ASOCIATIA CARAS - SPRIJIN PENTRU SANATATEA COPIILOR40406114
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI "SMARALD"40412655
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI40414052
ASOCIATIA ROTARY CLUB MIERCUREA CIUC40414362
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE ANIMALE ,,FOLDI" DIN COMUNA BRADUT40422543
ASOCIATIA LIFE4CATS40425132
FUNDATIA "B KEMENY"40425167
ASOCIATIA MENTES MASKENT40431703
ASOCIAŢIA DINCOLO DE AZI - DA40431762
ASOCIATIA LIGHTHOUSE- SANATATE MINTALA40433143
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI40441286
ASOCIATIA BISTRITA BUSINESS CLUB40443732
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI40450411
ASOCIATIA KAVALKADA40450454
Organizatia Utilizatorilor de Apa pentru Irigatii(O.U.A.I.)"PRUNDU-GOSTINARI"40451085
ASOCIAŢIA DARI - VIVA40451840
ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII FERMA OLT40454634
ASOCIAŢIA INBUSINESS40458768
ASOCIAŢIA " GALAŢI 4X4 SALVARE RECUPERARE "40460229
"ASOCIATIA PENTRU INFORMARE SI CONSILIERE ADJUD"40463560
ASOCIATIA DE PROPRIETARI DUETULUI NR. 9840465668
ASOCIATIA "TINERETUL ORTODOX ROMAN" - FILIALA VORONA40465722
ASOCIATIA PENTRU SPITALUL ORASENESC FAGET40469732
Firme pentru Activități ale altor organizații n.c.a. - CAEN 9499 | SRLeads