[ §03 ] Director / Iaşi

Mun. Iaşi

20.729 companii înregistrate în Mun. Iaşi, județul Iaşi.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.7018622—Activități de asistență medicală specializată2.3949499—Activități ale altor organizații n.c.a.1.7886910—Activități juridice1.4139130—Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural1.2708623—Activități de asistență stomatologică1.2396210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.1767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.1064711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun8276920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8216622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări7638559—Alte forme de învățământ n.c.a.7308690—Alte activități referitoare la sănătatea umană6946820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate6374941—Transporturi rutiere de mărfuri5774100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5427311—Activități ale agențiilor de publicitate5307022—Activități de consultanță pentru afaceri și management5216201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)5024932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale498
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ANTAS CONSULTING S.R.L.41989512
PLAFARIUM DISTRIBUTION S.R.L.44951490
FEROCRIS SRL8797027
METZ CARS S.R.L.42088025
BOSISTEF SRL23053730
RAW ECO FARM S.R.L.44546684
DENTAZIA S.R.L.41313781
REALITIS S.R.L.42797256
AA MAXI DISTRIBUTION S.R.L.50241684
SWEET CORNER SRL25761872
PROINTERM SRL17874110
COMPAN IMOBILIS S.A.44663943
TRANSALI COMPANY SRL15101526
VINCI TECH S.R.L.43900480
YAVUZ23 S.R.L.45371467
COREMAKER S.R.L.44404884
STAMIS GAS SRL34370164
VISPA SECURITY SRL24277999
TEHNIS M.K.S SRL9087141
ECOSOFT SRL11222673
EURO INVEST CASH SRL33647780
N.C.C. PROIECT-INSTAL SRL37589194
M & CO V93 SRL4189663
AIR-PROJECTS SRL32603328
COMPANIA MICEDU SRL15246098
TIM TRANS TRADING SRL34542340
ACTIV NATCAR SERVICES S.R.L.43501196
HESTIA STYLE SRL38228333
GENERAL-TEX SRL14703299
GMB FOREVER S.R.L.39150518

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Iaşi →

Firme din Mun. Iaşi, Iaşi - 20.730 companii | SRLeads