[ §03 ] Director / Județ

Iaşi

85.118 companii înregistrate în județul Iaşi.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun3.2878622—Activități de asistență medicală specializată3.1924933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.9199499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9126210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7718623—Activități de asistență stomatologică1.7206910—Activități juridice1.6497112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.6159130—Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural1.4656622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4644941—Transporturi rutiere de mărfuri1.4374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3454120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1228559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.0606920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.0458690—Alte activități referitoare la sănătatea umană1.0319621—Activități de coafură și frizerie8440111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase8274791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat8217311—Activități ale agențiilor de publicitate812
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
FRATII OANCEA CONSTRUCTII S.R.L.43352388
MIDUSAM SRL34956350
CUSTOMS & AUDIT SOLUTIONS S.R.L.49130984
CNC INDUSTRY SRL14226173
BETA THERRA-PI S.R.L.40874506
STOLNICU SRL24573692
X RENT CAR S.R.L.48338643
AXY EVENTS S.R.L.50364113
LA DOI NUCI GABI & IOANA S.R.L.46441536
RASTA FLY S.R.L.44845392
ARN PERPETUAL VISION S.R.L.45826330
HIGH GRADE MED S.R.L.41660900
ARNIKAHOME S.R.L.46978280
CLASSIC TERM INSTAL S.R.L.38647137
COLOR MEDIA IDEAS SRL36830587
EGIS PROIECT CONSTRUCT S.R.L.42520866
STORMIC DESIGN S.R.L.39206147
ALISERDA S.R.L.50062921
BROS CAPITAL S.R.L.39390987
JIGGY DESIGN S.R.L.42264598
CAMPING ENPI DOROBANŢ SRL35960899
RELAX 4EVA MOOD S.R.L.41022898
GOTHYC IMPEX SRL36693552
TED-CRIS IMPEX SRL18690760
SABDEN CONF S.R.L.43919505
AVES COMPANY S.R.L.5788440
GAWA PRODUCT S.R.L.45755581
UBIZZ S.R.L.50624329
INDACO GROUP SRL30894468
TRANS TAXI PID S.R.L.43946895
Firme din Iaşi - 85.118 companii active | SRLeads