[ §03 ] Director / Județ

Iaşi

85.118 companii înregistrate în județul Iaşi.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun3.2898622—Activități de asistență medicală specializată3.1934933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.9219499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9126210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7738623—Activități de asistență stomatologică1.7206910—Activități juridice1.6497112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.6169130—Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural1.4656622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4644941—Transporturi rutiere de mărfuri1.4374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3494120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1198559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.0616920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.0458690—Alte activități referitoare la sănătatea umană1.0319621—Activități de coafură și frizerie8440111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase8274791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat8217311—Activități ale agențiilor de publicitate814
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
LA GIURGI COM SRL35197810
MARLICREN S.R.L.47395101
HUGE RESIDENCE SRL37879880
GRILL FACTORY S.R.L.28375698
CRISLAND INVESTMENTS S.R.L.45652390
NESA TECHNOLOGY S.R.L.40278007
FASTWAY LOGISTICS S.R.L.45942270
THD CRAFT S.R.L.46314818
SFERA NOUĂ S.R.L.14961670
SMARTCORE CONCEPT S.R.L.38292662
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA (SCM) DE GRADUL 1 "MODEST"9702041
RFG17 SERVICII S.R.L.45932845
AGRIMA-RO SRL18810336
CBC HOUSE CONSTRUCT S.R.L.39399889
TUDOREL ACTIVITY S.R.L.41849721
VINAGA RESIDENCE S.R.L.45963302
ART VIRIDIS SRL34813660
PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.40108320
OZON RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.39379008
DOLIV VENTURES S.R.L.44153480
TULIPE NOIRE SRL3912443
FINISAJ EXTRA S.R.L.48419713
EST ROM SA4488770
NISM BURA TECH S.R.L.46938358
WORK BUSINESS INSTAL S.R.L.50420655
ISDENTERA S.R.L.46910489
OPEN ESTATES SRL34328941
TELEMEDICINE SOLUTIONS SRL34050682
LORD-GUST SA13879131
ASTA TURING SRL36359774
Firme din Iaşi - 85.118 companii active | SRLeads