[ §03 ] Director / Județ

Maramureş

59.793 companii înregistrate în județul Maramureş.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri1.6474711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.6254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4129499—Activități ale altor organizații n.c.a.1.1176622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1040141—Creșterea bovinelor de lapte1.0824100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0415520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată8178622—Activități de asistență medicală specializată7578559—Alte forme de învățământ n.c.a.7217112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea7180150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)6798621—Activități de asistență medicală generală6769602—Coafură și alte activități de înfrumusețare6314933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă6259621—Activități de coafură și frizerie6149622—Activități de tratament și înfrumusețare5564712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare5498690—Alte activități referitoare la sănătatea umană5255630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor516
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI V.ALECSANDRI 91B11803889
VARGA ALEXANDRU IND.11803978
SINDICATUL DEMOCRAT STEILMANN II11817981
ASOCIATIA DE GAZ SISESTI11818014
ASOCIATIA DE PROPRIETARI MARASESTI NR.2011818030
AVOCAT RADU EMIL OVIDIU11818049
FUNDATIA UMANITARA "EURO-VIS"11818065
JARDA EMIL DANIEL IND.11818073
FUNDATIA "TRANSILVANIA-MARAMURESUL ISTORIC"11818120
COT DUMITRU SORIN ASF.11818170
ARDELEAN CLAUDIA ASF.11818189
KOZAK CORNELIA IND.11818251
MANASTIREA "NASTEREA MAICII DOMNULUI" CHIUZBAIA11822139
MEDIC SPECIALIST STOMATOLOG HERES VASILE RADU11835813
FUNDATIA PENTRU ASIST.SOCIALA RURALA "AGAPE" COLTAU-CATALINA11835821
BALOG EMILIA PFA11835872
FILON IOAN ASF11836185
ASOCIATIA DE PROPRIETARI VASILE ALECSANDRI 60 CF11858671
ASOCIATIA DE PROPRIETARI GRANICERILOR NR.111 SC.B11858698
ROTAR GHEORGHE PFA11858736
DOCTOR MEDIC STOMATOLOG TATARU CALIN IACOB11858779
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.20111858795
BIZO IOAN ASF11858817
HIRI FERENC PFA11858833
SINDICATUL LIBER E.M. BAIA SPRIE11858850
STAN IOAN ASF11858876
BOILA ION ASF11858914
FUNDATIA UMANITARA MARIUS & MARIANA11858949
VANTA MIRCEA PFA11859081
SZOLOSI VASILE ROBERT ASF11859090
Firme din Maramureş - 59.793 companii active | SRLeads