[ §03 ] Director / Județ

Maramureş

56.743 companii înregistrate în județul Maramureş.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri1.5654711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.4844120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2239499—Activități ale altor organizații n.c.a.1.1226622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.0970141—Creșterea bovinelor de lapte1.0694100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0355520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată7758622—Activități de asistență medicală specializată7538559—Alte forme de învățământ n.c.a.6897112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea6888621—Activități de asistență medicală generală6770150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)6674933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă6189621—Activități de coafură și frizerie6034712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare5459622—Activități de tratament și înfrumusețare5319531—Repararea și întreținerea autovehiculelor5128690—Alte activități referitoare la sănătatea umană5099602—Coafură și alte activități de înfrumusețare505
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
DUNCA IOAN ASF.13797627
GRUPUL COMUNITAR "COMUNITATEA RURALA SARACA CATUN DEALUL JURCHII"13797643
NAGY LUDOVIC ASF.13797686
DORCA ANA ASF.13797805
REISER LADISLAU ASF.13797830
COCIOTA VASILE ASF.13801035
MANDICS IOAN ASF.13803877
DIMAN IOAN VIOREL ASF.13803907
OCOLUL SILVIC SOMCUTA MARE13803923
OCOLUL SILVIC GROSII TIBLESULUI13803931
PAROHIA ORTODOXA ROMANA MERISOR13803958
ASOCIATIA CULTURALA REMENYIK SANDOR13803974
ASOCIATIA DE PROPRIETARI PALTINISULUI 66B13807380
ASOCIATIA DE PROPRIETARI GRANICERILOR 97A13807399
ASOCIATIA DE PROPRIETARI PALTINISULUI 65A13807402
ASOCIATIA DE PROPRIETARI GRANICERILOR 97B13807410
ARDELEAN GRIGORE ASF.13809063
OLTEANU GHEORGHE ASF.13809071
ROMAN ION ASF.13809080
ASOCIATIA DE LOCATARI NR.1613809098
OCOLUL SILVIC BORSA13813684
ASOCIATIA DEMOCRATICA A TINERILOR MAGHIARI BAIA SPRIE13813692
POP MIRELA ASF.13813706
MURESAN PETRU ASF.13813714
ASOCIATIA PROPRIETARILOR NR.690 BAIA MARE13813722
SAS GHEORGHE ASF.13814175
DRESLER DANA ASF.13818045
ACHIM DANIELA ASF.13818053
IUGA VASILE ASF.13818070
VLAD GHEORGHE ASF.13818096
Firme din Maramureş - 56.743 companii active | SRLeads