[ §03 ] Director / Mureş

Sat Albeşti Com. Albeşti

142 companii înregistrate în Sat Albeşti Com. Albeşti, județul Mureş.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă169499—Activități ale altor organizații n.c.a.134711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun114941—Transporturi rutiere de mărfuri104520—Întreținerea și repararea autovehiculelor76622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări75630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor64120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale62599—Fabricarea altor articole din metal n.c.a.64791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat64782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule64932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale64391—Activități de zidărie60150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)67111—Activități de arhitectură54100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale59329—Alte activități recreative și distractive n.c.a.57112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea55520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată54322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat5
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
TOMIS PRODCOMIMPEX SRL ALBESTI - PUNCT DE LUCRU ALBESTI31411537
MELINDA-IMPEX INSTAL SA ODORHEIU SECUIESC - PUNCT DE LUCRU ALBESTI32334424
SINDICATUL ŞOFERILOR DIN SC "APĂ TERMIC TRANSPORT" SA SIGHIŞOARA34760744
ASOCIAŢIA SPORT CLUB ALBEŞTI35047103
ŞUTEU T. TEOFIL - AGENT ASIGURARI35455269
NAGY A. SÁNDOR - AGENT ASIGURARE35493785
ASOCIAŢIA " DINCOLO DE CUVINTE SIGHIŞOARA"35867960
ASOCIAŢIA "VIAŢA ARE SENS "36358779
BETTING ON FREE TIPS SRL38293579
AMBIENT PRO CONCEPT SRL-PL. SIGHISORA38409666
IOMAR PALMED SRL MEDIAŞ - PUNCT DE LUCRU SAT ALBEŞTI, COM. ALBEŞTI38433044
BALINT EVA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE39019963
ASACA EMOH S.R.L.39942372
FUNDAŢIA METRO MINISTRIES - FILIALA ALBEŞTI40058281
ASOCIATIA CLUB B.F.N. CARP TEAM41021221
ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV ,, TENNIS CLUB TRANSYLVANIA,,41147158
ASOCIATIA C.N.F.TRANSILVANIA41216819
MARIAN G ELISABETA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ41303303
ASOCIATIA DE PROPRIETARI ALBESTI42316786
POP N. IRINA - AGENT DE ASIGURARE42422060
MAIOR P. PETRU-ALIN -EVALUATOR AUTORIZAT44573700
LOPA IRONIM-DORIN45168730
LUPSA BOGDAN DISIGNE S.R.L.45647920
DĂNEŞAN P. ANCA - CABINET EXPERT CONTABIL45915186
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 247285966
ASMARA PREMIUM BRANDS SRL - PUNCT DE LUCRU ALBESTI47285974
ARONEASA E. PAUL-ANDRE I - AVOCAT STAGIAR47682206
HÂRŞAN D. IOANA-DIANA - ASISTENT IN BROKERAJ48241631
BAUTEC SRL - PUNCT DE LUCRU ALBESTI48408439
RUCOI G. GHEORGHIŢĂ-ADRIAN - OBSERVATOR / DELEGAT48811899

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Albeşti Com. Albeşti →

Firme din Sat Albeşti Com. Albeşti, Mureş - 142 companii | SRLeads