[ §03 ] Director / Mureş

Mun. Sighişoara

1.102 companii înregistrate în Mun. Sighişoara, județul Mureş.

[§03.01]

Industrii

9499—Activități ale altor organizații n.c.a.1049133—Alte activități asociative n.c.a.996629—Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii934933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă816622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări794711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun658622—Activități de asistență medicală specializată516910—Activități juridice494941—Transporturi rutiere de mărfuri486920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal444932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale444120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale435611—Restaurante427430—Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)416820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate408623—Activități de asistență stomatologică384778—Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi375590—Alte servicii de cazare365610—Restaurante359621—Activități de coafură și frizerie33
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
CABINET INDIVIDUAL DE AVOCATURĂ BURGHELEA I. IOAN20518296
CABINET DE AVOCAT DRĂGOIU-GRECU G. ANTONIA-MARIA20518423
CABINET DE AVOCAT MARDAN T. RODICA-ALICE-TIBERIA20518431
BIROUL INDIVIDUAL NOTARIAL SUCIU IOANA SILVIA20529082
GOŢA I. IOAN-ALEXANDRU - CABINET STOMATOLOGIC20573908
BIROU EXPERT CONTABIL HALMEN H. ANEMARIE20750236
BLAGA F. VERONICA-FLORENTINA - TRADUCATOR20775729
GHEORGHE Ş. MIHAELA - CABINET STOMATOLOGIC21136049
SINDICATUL PROFESIONAL FLACARA21151120
ASOCIATIA "NUTRISAN SIGHISOARA"21450415
COJOCARU I. SIMONA - EXPERT CONTABIL21657640
SONERIU C. CRISTINA-ALINA - TRADUCĂTOR21689995
ASOCIATIA DE PROPRIETARI GAROAFELOR 421A21869651
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR 2921961142
SINDICATUL CFU AL ISF22044482
ASOCIATIA SIGHISOARA CRESTINA YS MENS CLUB22174962
ASOCIATIA TEATRUL CITADEL22174970
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 24322341939
ASOCIATIA "SPERANTA PENTRU INIMA"22398935
RĂDUŢ I. VIRGINIA - BIROU CONTABIL AUTORIZAT22499239
SC FILIALA DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE "ELECTRICA FURNIZARE TRANSILVANIA SUD " SA BRASOV - OFICIUL COMERCIAL SIGHISOARA22499247
GAVRILĂ C. CRISTINA-INGRID - TRADUCATOR22533527
MĂLĂU N. NICOLAE-ADRIAN - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL22656414
NICOLAU CAMELIA GICA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE22825335
TODOR M. BOGDAN - CABINET INDIVIDUAL DE AVOCATURA22877849
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 24422877857
TÎRCOVEANU I. CARMINA-MIRELA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL22911789
FLESARIU ROXANA-MARIA - TRADUCATOR22920647
DOMBI Á. ATTILA-ARPAD - AVOCAT STAGIAR22963885
SC ROXY DREAM SRL BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU SIGHISOARA22978274

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Sighişoara →

Firme din Mun. Sighişoara, Mureş - 1.102 companii | SRLeads