[ §03 ] Director / Neamţ

Orş. Târgu Neamţ

771 companii înregistrate în Orş. Târgu Neamţ, județul Neamţ.

[§03.01]

Industrii

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun729499—Activități ale altor organizații n.c.a.586622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări518622—Activități de asistență medicală specializată494771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei469602—Coafură și alte activități de înfrumusețare458623—Activități de asistență stomatologică454782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule444932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale427112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea365630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor344120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale334619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse339621—Activități de coafură și frizerie299622—Activități de tratament și înfrumusețare274941—Transporturi rutiere de mărfuri278559—Alte forme de învățământ n.c.a.265611—Restaurante264712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare254520—Întreținerea și repararea autovehiculelor23
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC B1217302909
AGENŢIA JUDEŢEANĂ PT. OCUPAREA FORŢEI DE MUNCĂ NEAMŢ PUNCT DE LUCRU TG. NEAMŢ18465823
D.G.A.S.P.C.NEAMT-PUNCT DE LUCRU-COMPLEX DE SERVICII DE TIP FAMILIAL " OZANA" TARGU NEAMT18474880
SINDICATUL LIBER AL MEDICILOR SPECIALISTI SI AL PERSONALULUI SANITAR SUPERIOR DIN CADRUL SPITALULUI SI AMBULATORIULUI SPITALULUI ORASENESC TARGU NEAMT18483870
TRIBUNALUL NEAMT - PUNCT DE LUCRU JUDECATORIA TARGU NEAMT18556255
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE TAURINE " PLAIESII LUI STEFAN "18636893
ASOCIATIA MEDICALA " CONCORDIA 2006 "18648324
ASOCIATIA SPORTIVA ( CLUB MOTO ) "SOIMII NEMTENI"18827060
ASOCIATIA SPORTIVA CETATEA TG. NEAMT18949343
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE OVINE SI CAPRINE "MIORITA"TARGU NEAMT18993020
ASOCIATIA " HELP - SPIT " TG. NEAMT19049684
ASOCIATIA " AMBRA "19170367
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL ANDREI J. SORIN19909843
ASOCIATIA " CREDINTA T.A.M.I. "20215853
CLUBUL SPORTIV ECVESTRU "Fratii Jderi"20570707
TRADUCATOR IONESCU TIBERIU20680084
CABINET AVOCATURĂ OANCEA CRINA-ELENA20680130
CABINET DE MEDICINA DENTARA DR.MURARIU IOAN FLORIN20699834
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE TURLUIANU INA ELENA20750473
CABINET MEDICAL BÂTFOI DELIA20760469
CABINET MEDICAL DR. TIMOFTE IRINA-DANIELA20760523
BIROU EXPERT CONTABIL ŢUŢU SILVIA20814771
BIROU CONTABIL AUTORIZAT AVRAM MANUELA20814941
CABINET MEDICAL MARGINE IOAN-DANIEL20815068
CABINET STOMATOLOGIC POPESCU CRISTINA20815122
LICHIDATOR GROUP SPRL20846129
CABINET STOMATOLOGIC DR. ŞARPE LIVIU20866363
CABINET STOMATOLOGIC DR. BEJAN MIHAI20866681
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURĂ CIUBOTARU IOSIF20939635
CĂDERE VIOREL - PERSOANĂ FIZICĂ20939872

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Târgu Neamţ →

Firme din Orş. Târgu Neamţ, Neamţ - 771 companii | SRLeads