[ §03 ] Director / Prahova

Mun. Câmpina

1.254 companii înregistrate în Mun. Câmpina, județul Prahova.

[§03.01]

Industrii

6629—Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii1084711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun944933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă908622—Activități de asistență medicală specializată876622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări874712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare817112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea724120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale648559—Alte forme de învățământ n.c.a.616920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal594100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale554791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat514941—Transporturi rutiere de mărfuri509621—Activități de coafură și frizerie477411—Activități de design industrial și vestimentar444771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei448623—Activități de asistență stomatologică447022—Activități de consultanță pentru afaceri și management416820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate386210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)37
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
C.M.I. DR. SPÎRCHEZ MIHAELA26971333
BREZEANU V. ELENA-CRISTINA - EXPERT CONTABIL27057483
STOIAN DANIELA - AGENT DE MARKETING27057521
ASOCIATIA DE PROPRIETARI 96227159238
ASOCIATIA DE PROPRIETARI 96127159297
BIROU INDIVIDUAL GEODEZIE, TOPOGRAFIE, CADASTRU - IOAN PAUL ANGELO27306177
ALECU ŞTEFANIA - TRADUCĂTOR, INTERPRET27306533
POP ANCA RUXANDRA - MEDIC27465911
TOCARU IURIE - MEDIC27465920
ASOCIATIA ÎMPREUNA PENTRU TINE FILIALA PRAHOVA27477606
ASOCIATIA CLUB SPORTIV PETRO ENERGIA CAMPINA27485919
ASOCIATIA PROTEJAREA MEDIULUI INCOJURATOR27635579
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 96327830189
SABO LIDIA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE27896965
CÂNDEA CONSTANTIN - BIROU DE MEDIATOR27896990
GAIA - SUFLETUL VERDE AL PAMANTULUI27908946
ASOCIATIA PARINTILOR ELEVILOR DIN COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU28069559
IONESCU NOEMI ŞTEFANIA - CABINET DE AVOCAT28072910
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR. BUCUR MIRCEA RĂZVAN28072937
CABINET INDIVIDUAL DE AVOCATURĂ NECULAE PĂUNA28180661
STOICESCU CONSTANTINA ANCA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE28199893
GHEORGHIU ANDREI CIPRIAN - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE28258515
ASOCIATIA MARA UN STROP DE SPERANTA28412753
IONESCU FLORICA ELENA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE28454414
SOARE CONSTANTIN OCTAVIAN - LUCRĂRI CADASTRU ŞI GEODEZIE28483967
ASOCIATIA SOCIETATEA DE STIINTE MATEMATICE DIN ROMANIA FILIALA CAMPINA28485437
STĂTESCU DUMITRU - AUDITOR FINANCIAR28519408
CLUB SPORTIV ORIENTEERING KLUB SILVA CAMPINA28580021
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE GHIONOIU CĂTĂLIN28606032
ASOCIATIA DE PROPRIETARI 96428892783

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Câmpina →

Firme din Mun. Câmpina, Prahova - 1.254 companii | SRLeads