[ §03 ] Director / Sibiu

Mun. Mediaş

1.583 companii înregistrate în Mun. Mediaş, județul Sibiu.

[§03.01]

Industrii

6619—Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii1674933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1316622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1118690—Alte activități referitoare la sănătatea umană1064932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale997112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea914941—Transporturi rutiere de mărfuri874711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun849621—Activități de coafură și frizerie827430—Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)724120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale674712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare674100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale596920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal589602—Coafură și alte activități de înfrumusețare565630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor528622—Activități de asistență medicală specializată519622—Activități de tratament și înfrumusețare515611—Restaurante466910—Activități juridice46
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV MEDIAS 202251024691
ASOCIATIA DE PROPRIETARI, STRADA ARIES, NUMAR 1, BLOC 51, SCARA B, MEDIAS51026390
ASOCIATIA DE PROPRIETARI, STRADA 1 DECEMBRIE, NUMAR 21, BLOC 12, MEDIAS51026560
ISTOAN VIRGIL - ASISTENT IN BROKERAJ51037730
ASOCIATIA DE PROPRIETARI, STRADA TOPARCEANU, NUMARUL 10, SCARA C, MEDIAS51074274
CAP174L RECORDS S.R.L.51085958
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV KRJ ART SPORTS51089836
CULTUL ADUNĂRILE LUI DUMNEZEU DIN ROMÂNIA - BISERICA CASA RUGĂCIUNII MEDIAS51096906
PLĂPĂMARU D. EMIL-AGENT ASIGURARI51153475
VODĂ G. MARIUS-CLAUDIU - AGENT ASIGURARI51184927
BOLOGA DIANA-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ51217668
ASOCIATIA DE PROPRIETARI, STRADA PALTINIS, NUMARUL 1, BLOC 8, SCARA A, MEDIAS51389582
EURO GSM IMPEX SRL51400559
LINŢA ANNA-BOGLÁRKA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE-MEDIC PSIHIATRIE PEDRIATICA SI PSIHOTERAPEUT51408650
ASOCIATIA ECHIPA DE INIMI51447624
AMD FREIGHT CENTER S.R.L.51488578
IMC TEHNO MAG S.R.L.51496333
ASOCIATIA DE PROPRIETARI51540307
ASOCIATIA KINDERLACHEN TRANSYLVANIA51540722
PUNCT SECUNDAR MEDIAS STR PACII51547054
LAZARICIU PATRICIA-ANDRA PRESTARI SERVICII MEDICALE STOMATOLOGIE51557902
BESDAO MIH TECH S.R.L.51623976
ASOCIATIA COLTUL DE TEATRU MEDIAS51784875
ASOCIATIA" CANTEC PENTRU SUFLET"51856556
ASOCIATIA DE PROPRIETARI, STR.GEORGE TOPARCEANU, NR.10, SC.A, BL.10, SC.A, JUD.SIBIU51869831
STRUCTEDGE SOLUTIONS S.R.L.51879339
BÎRSAN RADU-OCTAVIAN - AVOCAT COLABORATOR51973467
COMPANIA DE RADIO ŞI INVESTIŢII SRL51984474
ASOCIATIA CRI - CLB ON BIKE51990433
FABRICA DE GHEAŢĂ - POLAR SRL52035800

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Mediaş →

Firme din Mun. Mediaş, Sibiu - 1.583 companii | SRLeads