[ §03 ] Director / Sălaj

Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag

159 companii înregistrate în Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag, județul Sălaj.

[§03.01]

Industrii

4120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale244941—Transporturi rutiere de mărfuri174100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale144711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun136622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări94521—Construcții de clădiri și lucrări de geniu84520—Întreținerea și repararea autovehiculelor79622—Activități de tratament și înfrumusețare75630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor69602—Coafură și alte activități de înfrumusețare64341—Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții54321—Lucrări de instalații electrice54631—Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor54776—Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea54779—Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie54619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse59621—Activități de coafură și frizerie54782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule54322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat44333—Lucrări de pardosire și placare a pereților4
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ÁGOSTON A. DÓRA-BRIGITTA - ASISTENT BROKER ASIGURARE45417300
ASOCIATIA UMANITARA MISIUNEA MATYAS44963746
BALOGH L. TIBOR - MEDIC CHIRURG44870507
BALOGH F. ANNA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ44850089
NIEL FIT TEAM S.R.L.44850070
PÁLYI-KIS A. TIMEA-IBOLYA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST44031360
DARI S. BENJÁMIN-KRISZTIÁN INTERMEDIAR SECUNDAR - ASISTENT42490331
SC PROFI ROM FOOD SRL PUNCT DE LUCRU SARMASAG42479767
KOCSIS M. DAVID - ASISTENT IN BROKERAJ40190532
JÓZSA I. ERIKA-ILONA - AGENT DE ASIGURARE38451857
PĂDURAN I. MINODORA-MILENA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE36886952
CABINET MEDICAL DE MEDICINA DENTARA DR. KERESZTES B. ERZSÉBET35767864
SOLYOM I. ELISABETA - ASISTENT IN BROKERAJ35567505
BALOGH V. JUDIT - ASISTENT DE BROKERAJ35437130
BISERICA PENTICOSTALĂ DIN LOCALITATEA SĂRMĂŞAG33932892
ASOCIATIA PRO ALMA MATER SARMASAG33880696
ASOCIATIA PROIECT 50532885261
ASOCIATIA A.N.L-SARMASAG32445384
ASOCIATIA S.O.S. SARMASAG31805574
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SALAJ SECTIA DE POLITIE RURALA SARMASAG29040470
ASOCIATIA DE PROPRIETARI DE TEREN SARMASAG-MOIAD-CHIESD-BOBOTA27869375
GRUPUL DE INITIATIVA CULTURALA SARMASAG27413157
GRUPUL DE INITIATIVA CRIZANTEMA SARMASAG27413122
ASOCIATIA SPORTIVA EUROPAN SARMASAG26781681
SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR MARFA BUCURESTI PUNCT DE LUCRU STATIA CF MARFA SARMASAG14475794
ASOCIATIA DE CARITATE EUROHELP15031218
ASOCIATIA CLUB SPORTIV MINERUL SARMASAG14839046
ERDEI E. Z. ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ33052669
COMPOSESORATUL PADURE PASUNE URBARIALA15158182
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE BOVINE14374870
Firme din Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag, Sălaj - 159 companii | SRLeads