[ §03 ] Director / Județ

Sălaj

28.848 companii înregistrate în județul Sălaj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri9984711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun7614120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale6806622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări6544799—Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor5984100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4889499—Activități ale altor organizații n.c.a.3947112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea3949621—Activități de coafură și frizerie3669491—Activități ale organizațiilor religioase3359622—Activități de tratament și înfrumusețare3230150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)3200149—Creșterea altor animale3069602—Coafură și alte activități de înfrumusețare3059531—Repararea și întreținerea autovehiculelor3024933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2948559—Alte forme de învățământ n.c.a.2530113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2496920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal2428621—Activități de asistență medicală generală236
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA DE LOCATARI DUMBRAVA BLOC C434051157
BISERICA CRESTINA BAPTISTA ROMANA AGHIRES34069189
ASOCIATIA "FILANTROPIA LARGIANA"34078926
DÎRJAN IULIANA-DIANA-BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA34105125
IGNATYUK F. GABOR-OTTO - INGINER GEODEZIE, CARTOGRAFIE SI CADASTRU34139136
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE BOVINE DIN LOCALITATEA CRASNA34182764
CSORTAN ANDREA - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA34184781
ASOCIATIA SPORTIVA REAL CRISENI34186499
ASOCIATIA CRESTINA EVANGHELICA "SALEM" VALCAUL DE JOS34190457
SC DOMO SRL TÂRGU SECUIESC PUNCT DE LUCRU ZALAU34192377
VEREŞ DELIA-TRADUCATOR SI INTERPRET34212261
CABINET MEDICAL MEDICINA DENTARA DR. ROMOCEAN RĂZVAN-DUMITRU34214106
ASOCIAŢIA " INIMIOARE FERICITE "34229239
ASOCIAŢIA ŢARA SILVANIEI34232579
ASOCIATIA IN PARTICIPATIUNE STOICESCU - SZENTKIRALY34267666
CS TORO SPRINT SRL34271713
ASOCIATIA SANSE EGALE APROAPE DE TINE34279849
HIDAN TOLOMAN ALEXANDRA - CABINET DE AVOCAT34291532
GÖRÖG L. MARGIT - EXPERT CONTABIL34307647
ASOCIATIA TENNIS CLUB PRO-TEN34308480
ASOCIATIA CLUB SPORTIV DE TIR ZALAU34312406
ROTARIU PAUL EDUARD-MEDIC PRIMAR UROLOGIE34313401
ASOCIATIA SPORTIVA AGRONOVA DRAGU34313789
ASOCIATIA MAGISTER L.M.V34327393
ASOCIATIA CULTURALA CANT DE DRAGUL INIMII SIMLEU SILVANIEI34347072
ASOCIATIA DE PASUNAT RATIN JUDETUL SALAJ34354657
ASOCIATIA TRANSYLVANIA ALIVE ASSOCIATION FOR CULTURAL HERITAGE34357963
ASOCIATIA DE BINEFACERE MISIUNE PENTRU SUFLET34369615
ASOCIATIA DE LOCATARI DUMBRAVA BLOC C334370431
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC C2, bd. MIHAI VITEAZUL nr.22/ZALAU34403970
Firme din Sălaj - 28.848 companii active | SRLeads