[ §03 ] Director / Suceava

Sat Putna Com. Putna

84 companii înregistrate în Sat Putna Com. Putna, județul Suceava.

[§03.01]

Industrii

5520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată185630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor70220—Exploatarea forestieră55590—Alte servicii de cazare56622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări54711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun54941—Transporturi rutiere de mărfuri59499—Activități ale altor organizații n.c.a.49491—Activități ale organizațiilor religioase41610—Tăierea și rindeluirea lemnului35610—Restaurante35611—Restaurante31071—Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie34120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale27112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea24771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei27912—Activități ale tur-operatorilor22511—Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice29621—Activități de coafură și frizerie21611—Tăierea și rindeluirea lemnului2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
SIHĂSTRIA ETORA SRL29474100
SIMCOFOR SRL17009187
GIVASTEL COM SRL7836543
CONSTRUCT BM SRL24556276
PETRAS SAVAS CONSTRUCT S.R.L.43253090
VASROD SRL14561305
RIMBU FOREST SRL13654724
BOBBY-TOOLS SRL7442280
ALI-DIANA SRL15371805
FLOR GRUP CONSTRUCT S.R.L.49691049
FILOXENIA MSP S.R.L.24351769
PUTNA S.R.L.15834160
PRO DEEA SRL18673689
ARTHOS PANERA S.R.L.43253074
DIDIMARY S.R.L.33163853
CETINITA SRL10156067
PARTY BUSINESS S.R.L.44195745
WITTELER AUTO S.R.L.45023322
SEMINEU S.R.L.16538783
MANIX PROD SRL6727955
PUTNIŞOARA S.R.L.43267886
CLASS WOOD S.R.L.30513075
AGA FAMILY S.R.L.43745751
MAXI ABC SRL23680275
NESIVAL DDR S.R.L.45375299
BUKOTOPCAD SRL37944369
CABANA PUTNA SRL765569
PENSIUNEA VICKY-CRIS SRL29868864
NESIEM.DDR S.R.L.46121841
CARMENIA S.R.L.30764328

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Putna Com. Putna →

Firme din Sat Putna Com. Putna, Suceava - 84 companii | SRLeads