[ §03 ] Director / Județ

Tulcea

20.373 companii înregistrate în județul Tulcea.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0312—Pescuitul în ape dulci1.4800111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.2314711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun7710113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor7524933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă5056622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări4084941—Transporturi rutiere de mărfuri3875520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată3830149—Creșterea altor animale3460145—Creșterea ovinelor și caprinelor2649499—Activități ale altor organizații n.c.a.2605030—Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare2576910—Activități juridice2184100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2137112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2096920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1944712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1889621—Activități de coafură și frizerie1745611—Restaurante1605630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor159
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
JOHN AGRO LAND SRL23367090
PĂSTRUGA SRL15248269
ALDAS EXPLOCAR S.R.L.14031660
CORADI AGRONOMICA SRL32579580
SPECIAL VIOFOR SRL27662336
CAZACIOC & CO SRL2648492
MIN-EST S.A.7842022
TEL 2017 SRL37310825
CORIMAD-SERV SRL10770201
AUTO LIGA CARS S.R.L.43005753
A & C EXPEDITION S.R.L.38674280
NADO SERVCOM SRL11849932
KLINGON DINAMIC SRL28327461
DONARIS SA2361737
KING EUROP SRL14755824
GIVA SRL2374664
AGRICOLA ASM SRL9979396
UTIL SRL8723690
ARABELA CENTRUM S.R.L.47866888
GEOELY DREAM SRL33866217
DEACU-DUMICOS S.R.L.6574681
SUNMED SRL22871234
G.P.NAV DELTA STEEL S.R.L.47331817
COOPERATIVA AGRICOLĂ GARVĂN44674349
CONSTART - CONFORT SRL24661948
DOBROGEA PLOPU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ48444148
NED ROOF SRL28340622
IRIS CONCEPT MARKETING S.R.L.42200802
JUDEANU & COMP S.R.L.5415076
STUF DELTA PRODUCTION SRL11109276
Firme din Tulcea - 20.373 companii active | SRLeads