[ §03 ] Director / Județ

Timiş

111.166 companii înregistrate în județul Timiş.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

9411—Activități ale organizațiilor economice și patronale5.9714933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.4548622—Activități de asistență medicală specializată2.9479499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9397112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.8254711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7806512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.7374941—Transporturi rutiere de mărfuri1.6580111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.6306210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.6076603—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.5994100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5730113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor1.5604120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4946920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4038621—Activități de asistență medicală generală1.3568559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3128623—Activități de asistență stomatologică1.3096720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.3056820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.280
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
LIMU SHIRIN SRL38356774
LIAM AL CONSULTING S.R.L.47982173
VESPER SRL15226031
CALA S.R.L.1810935
CEDRUS S.R.L.18512054
PRAJITURILE LETITIEI S.R.L.41183835
JULIETA SI ALINA TRANS S.R.L.44402662
CLAIMRUNNER S.R.L.40008720
ASHA HAIR RO S.R.L.38215465
FLIGHTS R US S.R.L.42468377
RALD SRL14625271
MCD SOLUTIONS S.R.L.49362674
AERRE PROJECTS ENGINEERING S.R.L.47395721
INED DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.47353009
LA COPE S.R.L.48724113
SACOMA SOFTWARE S.R.L.47445005
CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L.39591492
DALG COMPANY SRL21687072
M & A SOFT PROJECT SRL15312426
TRADEWELL PARTENERS S.R.L.41712367
TEKA JET SPEDITION S.R.L.38721438
GS ENTERPRISE SOLUTION SRL37878583
FICOVAL PROJECT SRL33054325
MORNINGSTAR TECHNOLOGY CONSULTING S.R.L.46267074
GROUP I.N.A. SRL22395734
SAKHAROV AND PARTNERS - IT SOFTWARE S.R.L.48286102
SOLARTECH SOLUTIONS SRL30464118
LEAH - BAKERY SRL37826304
I & A JASMINE S.R.L.47583806
AZ INSTAL S.R.L.47958019
Firme din Timiş - 111.166 companii active | SRLeads