[ §03 ] Director / Județ

Timiş

107.174 companii înregistrate în județul Timiş.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

9411—Activități ale organizațiilor economice și patronale5.9714933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.4559499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9518622—Activități de asistență medicală specializată2.9417112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.7616512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.7204711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7056210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.6006603—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.5944100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5674941—Transporturi rutiere de mărfuri1.5640111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.5420113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor1.5316920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3888621—Activități de asistență medicală generală1.3448623—Activități de asistență stomatologică1.3154120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3156720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.3048559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.2296820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.218
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
NEUROCONNECT S.R.L.49976739
ARHIMADE PROJECT SRL34014914
NICO PROMEDIC SRL22233457
INTER GRUP FORWARDER SRL33132326
NASKA IMPEX S.R.L.3042957
ALMĂJAN EUGEN-NICO S.R.L.42851045
NORBERT CSOKA PHOTOGRAPHY S.R.L.41463410
DAGRELACON S.R.L.44074395
ZOB BOZZ S.R.L.32790838
VERES FREISTIL S.R.L.39013995
PRO BS PROJECTS S.R.L.45712424
AFM GRUP S.R.L.34343585
VGS DINAMIC SOLUTION SRL33759725
SOLAR SUNLIGHTS TWO SRL31098066
AGRARIA BIO DETA SRL30522871
INDEPENDENT ADVISERS S.R.L.25511094
PIESE AGRO LEXION SRL37002752
DOMTIME ZONE S.R.L.40125690
AUTO ION SRL10152677
BRING PRO SRL11682795
CABINET MEDICAL VETERINAR DR. BUNA IOAN SRL30784937
TOP INVEST BANAT S.R.L.42228773
CLF WEST TRANSPORT S.R.L.38887237
SOFIEL IMPROVMENT S.R.L.49072867
TRAVEL CAP TOURS SRL26573630
ICH PLUS CONSTRUCT S.R.L.28464809
SOCIETATE COOPERATIVA CONSUMCOOP SANANDREI2505530
MOONLUNA BOUTIQUE S.R.L.49859682
METADOR TRANS SRL18480289
DANIELA ROBA MAKE-UP ARTIST S.R.L.48742217
Firme din Timiş - 107.174 companii active | SRLeads