[ §03 ] Director / Județ

Timiş

107.185 companii înregistrate în județul Timiş.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

9411—Activități ale organizațiilor economice și patronale5.9704933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.4849499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9548622—Activități de asistență medicală specializată2.9437112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.7616512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.7204711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7066210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.6066603—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)1.5944100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5734941—Transporturi rutiere de mărfuri1.5640111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.5420113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor1.5316920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3888621—Activități de asistență medicală generală1.3448623—Activități de asistență stomatologică1.3144120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3146720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.3048559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.2306820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.221
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
NOVES CD SRL34930610
POPOVICI INSTAL S.R.L.48411400
MAGDALIN ENTERPRISE SOLUTIONS S.R.L.42549340
AMA PERSONAL BUSINESS S.R.L.49558345
VELA DENTAL CAD-CAM S.R.L.37591011
MAC ADMIN SERVICII S.R.L.43808566
TISARI CONSTRUCT S.R.L.42817493
SELDIN HAPPY S.R.L.34859293
ADB FAST INSURANCE S.R.L.44169150
STORMIX S.R.L.43789782
LOGISELL SRL36912040
STAMPA DESIGN STUDIO S.R.L.37216756
CM DENI TRANS SRL31984119
WELCAR S.R.L.1846475
3 MYH SORCA S.R.L.40441952
ZZ DESIGN UNITED S.R.L.39591476
IMO - RENAREI SRL26316946
R & C REIFFEN QUALITY S.R.L.38627962
CRISAN CONSULTING ESTATE S.R.L.42692500
CONTASIM OFFICE S.R.L.49499036
VALMOLDMAR S.R.L.38905090
BARABAS ELECTRIC S.R.L.46059480
TINITEXTIL FINE SRL36563250
ARTISTUL PESCAR SRL37871976
YNG GROUP SRL19059190
RAMO COSMETIC HOUSE S.R.L.40214445
BUSINESS TEAM SERVICES S.R.L.48308910
NELI-CROIMOD SRL24374436
INVEST ECO RECICLARE S.R.L.49235573
TOPSIDE INDUSTRIES S.R.L.47907252
Firme din Timiş - 107.185 companii active | SRLeads