[ §03 ] Director / Județ

Vâlcea

30.757 companii înregistrate în județul Vâlcea.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.4294941—Transporturi rutiere de mărfuri1.3854933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă7780149—Creșterea altor animale7259305—Alte activități de servicii personale n.c.a.6564712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare6269499—Activități ale altor organizații n.c.a.5796622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări5344100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5174120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5007112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea4810148—Creșterea altor animale4579621—Activități de coafură și frizerie4236920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4078622—Activități de asistență medicală specializată3725520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată3358559—Alte forme de învățământ n.c.a.3348623—Activități de asistență stomatologică3135611—Restaurante3025630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor285
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
GERMAN TEST DIAGNOSTIK S.R.L.- PUNCT DE LUCRU RM.VALCEA45205405
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BLOC R645209504
ANNABELLA SRL - PUNCT DE LUCRU STABIL45216382
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ,,BLOC X 5, DOCTOR HACMAN, NR.1"45218839
ASOCIAŢIA POZNAŞII ISCUSIŢI45222481
GING PROD S.R.L. - TVA ACI45229587
NATURE IN FOCUS S.R.L.-TVA ACI45236835
EUROCLASS-GOLD SRL MUNICIPIUL REŞIŢA - PUNCT DE LUCRU MUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA45238330
NICOLAE MARIUS-TIBERIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ45241742
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI OLT SUPERIOR45244773
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ,,RIVER HOUSE"- RÂMNICU VÂLCEA45245795
ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ " LOTRU -ŢARA LOVIŞTEI "45251800
COCO SERVAUTO SRL- PUNCT DE LUCRU COMUNA DANICEI45252970
STANCU IOANA-OLIVIA MEDIC SPECIALIST OFTALMOLOGIE45258167
MARICA DRAGOŞ-MARIAN AGENT DE ASIGURARE45259235
ASOCIAŢIA CERNIŞOARA ŞAPTE SATE45259774
COCOŞ MARIA-LOREDANA - AGENT DE ASIGURĂRI45260990
BIROU INDIVIDUAL NOTARIAL FIRAN RODICA45261057
VĂDUVA ANDREEA-DENISA ASISTENT DE BROKERAJ45283314
DAVANT SYSTEMS S.R.L.-TVA ACI45302564
GROUPAMA ASIGURARI SA - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT45308192
SÎRBU MARIA-DIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ - TVA45308281
CURSURI DE SCHI VOINEASA - TRANSALPINA SRL45316594
BARDI AUTO SRL-PUNCT DE LUCRU45321760
SINDICATUL SANTE45324805
DOMENIUL ALISANA S.R.L.45332301
GRECEANU ION-DANIEL - ASISTENT IN BROKERAJ45332352
STANCA ELENA-CRISTINA AVOCAT STAGIAR45336710
DACIAN PETROLEUM S.A.-PUNCT DE LUCRU STATIE USCARE COMPRIMARE GAZE POPESTI45356769
DACIAN PETROLEUM S.A.- PUNCT DE LUCRU COMUNA LAPUSATA (PARC LAPUSATA)45356807
Firme din Vâlcea - 30.757 companii active | SRLeads