[ §03 ] Director / Vrancea

Mun. Adjud

513 companii înregistrate în Mun. Adjud, județul Vrancea.

[§03.01]

Industrii

9499—Activități ale altor organizații n.c.a.874711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun604941—Transporturi rutiere de mărfuri414712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare314932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale286622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări274771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei279621—Activități de coafură și frizerie229531—Repararea și întreținerea autovehiculelor219602—Coafură și alte activități de înfrumusețare208559—Alte forme de învățământ n.c.a.184520—Întreținerea și repararea autovehiculelor176910—Activități juridice164100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale164782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule150111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase155611—Restaurante144933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă138622—Activități de asistență medicală specializată134778—Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi12
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ALUFEROPREST SRL28234214
TOTALKINETIC SRL32354057
DOMISOFT ARTS S.R.L.24537215
ROSMELIN APIS SRL36600170
GOSSIP GROUP SRL24413667
VALEMI TRANS SRL14558865
UGARD LUCKY SRL15064940
MMG NETWORKS S.R.L.46434377
ANGILUMI ASINED S.R.L.46397341
FARMACIA IRIS SRL2379726
SMART AMYRAR CC S.R.L.40435683
FACEM SOFT - TRAINING & CONSULTING S.R.L.39261540
RALEX FOREST S.R.L.17638675
DARIDOB PROD SRL28684065
IMS CLIMA IMOBCONSTRUCT S.R.L.37299166
TOPODAS S.R.L.49486192
ROGOPREST SRL17415630
DRAGOPUB SUYRAM SRL33478959
CONTMAGAZIN PRIM S.R.L.42961617
CLASS COM SRL1455000
M&D AUTO SERV SRL16304057
MARYKAT S.R.L.16059780
BITSCOR IMPEX S.R.L.39449928
REBCOM SRL24043483
GEVIMA STYL SRL16488995
GD PRODCOM SRL4296872
PREMIER INTEXT DECOR S.R.L.49448822
SAVIN CONEX SRL1455043
CONSTRUCTII INA SRL14663852
LM TRANZICOM SRL15049851

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Adjud →

Firme din Mun. Adjud, Vrancea - 513 companii | SRLeads