[ §03 ] Director / Vrancea

Sat Jariştea Com. Jariştea

104 companii înregistrate în Sat Jariştea Com. Jariştea, județul Vrancea.

[§03.01]

Industrii

0121—Cultivarea strugurilor434711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun101102—Fabricarea vinurilor din struguri64941—Transporturi rutiere de mărfuri64120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale54100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale31071—Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie33832—Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri37022—Activități de consultanță pentru afaceri și management34752—Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit24781—Comerț cu amănuntul al autovehiculelor24673—Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete29531—Repararea și întreținerea autovehiculelor27111—Activități de arhitectură24322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat25612—Activități ale unităților mobile de alimentație20113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor29329—Alte activități recreative și distractive n.c.a.24686—Comerț cu ridicata al altor produse intermediare27112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
MORIPAN ALEX SRL2847070
N.S. CONSART 96 SRL8593035
ODOVITIS SRL15248536
ACI PRIM SMART ECO S.R.L.45496797
APELE NATURALE SRL22084312
ROLISTO CONS SRL35926501
PROARTCONS SRL22596479
LUCOR SRL16771605
TOTAL RECUP SRL23187120
FAMICRIS BEST SRL18471221
IVAN ERK S.R.L.47967270
TEO ELECTROSERV SRL23679688
ANDARAMA S.R.L.22042430
PITRAN S.R.L.13942352
FERIDEAL CONS S.R.L.44167800
LANPROD SRL14858749
ACITRADE S.R.L.50478738
TOPYNTCAD TRUE S.R.L.40748753
TECNO ALEX IT SRL38114800
NASTE 77 ALICS SRL35878110
MERIDIAN VIN TRANS SRL19059408
MED.VET.DAMIAN S.R.L.15449670
OLIMPIC COM SRL2847339
VEMSAV SRL11317102
DC UNIQUE CREDIT S.R.L.43927680
A&C VINUM SRL38071815
CLASSICART EVENTS S.R.L.50192344
LUCROBY TOTAL S.R.L.38719322
EDIL FRANCISEB SRL35167193
PLANTVITIS SRL34636011
Firme din Sat Jariştea Com. Jariştea, Vrancea - 104 companii | SRLeads