[ §03 ] Director / Vrancea

Sat Milcovul Com. Milcovul

73 companii înregistrate în Sat Milcovul Com. Milcovul, județul Vrancea.

[§03.01]

Industrii

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun120113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor89621—Activități de coafură și frizerie40111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase49602—Coafură și alte activități de înfrumusețare44941—Transporturi rutiere de mărfuri44100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale49531—Repararea și întreținerea autovehiculelor34312—Lucrări de pregătire a terenului37112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea34120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale34722—Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne34520—Întreținerea și repararea autovehiculelor34778—Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi34333—Lucrări de pardosire și placare a pereților24322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat26210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)24321—Lucrări de instalații electrice20141—Creșterea bovinelor de lapte21623—Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
G.I. NONA SERVICE SRL7956329
ABE 2001 SRL13780293
EMILASEB CONSTRUCT SRL32835573
MIO SENEI SRL18533880
ICOTESAND AUTO SRL28174643
OPTIC METROPOLITAN DM S.R.L.38458600
MUHAHA STYLE S.R.L.42253718
SMC MARCO TRADE SRL22514916
MIRAFARM SRL15356740
MELI DANIEL S.R.L.50114303
PROMAR TRUST DECOR S.R.L.40355584
GEOFELIMAR SRL36777920
LIANA EUROTRANS SRL33482267
BOTZE - RA SRL19050549
ŢÎCĂ AGROPREST S.R.L.38971485
MIFANCOM S.R.L.1423980
TABARIDAV S.R.L.40146898
LUCMIR MARKET-SERV S.R.L.46785343
SOUND SERVICE SRL22156826
MARAVO EDIL S.R.L.40402228
UTIL BOB 2007 S.R.L.48555529
MARKCAD TOPO SRL37657639
DANEMISEBY SRL36349380
STELA 2005 SRL17736940
SANVET TOTAL SRL15049819
VASILUC SRL10486901
ADASI 88 DNU SERV S.R.L.40265430
SERVA PROMPT AUTO.RO S.R.L.49465602
APOS DENIZ EDIL SRL37293880
AGRII C TRADE S.R.L.50790801

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Milcovul Com. Milcovul →

Firme din Sat Milcovul Com. Milcovul, Vrancea - 73 companii | SRLeads