[ §02.01 ] PROFILE

EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI

ActiveVAT PAYER
CUI54577025CAEN6210ONRCJ2026028222000

EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI is an active company based in MUNICIPIUL BUCUREŞTI county. It was registered with the Trade Register in 2026 (0 years of activity). Its main activity is “Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN code 6210).

EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI has no publicly filed accounts in the sources consulted.

Upgrade to unlock

Create a free account to see more details

[§2.4]

Industry & Activities

SOURCE · ONRC
6210
Primary Activity

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

[02]Secondary Activities
16 shown · 40 total
2611Fabricarea componentelor electronice
2612Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
2620Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
2630Fabricarea echipamentelor de comunicații
2651Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
4664Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
4672Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
4673Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
4740Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
[§2.12]

Frequently asked questions

What does EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI do?

The main activity of EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI is “Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, CAEN code 6210, according to Trade Register data.

Is EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI an active company?

Yes. EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI is listed as active in the Romanian Trade Register.

What is the CUI of EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI?

EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI has the unique registration code (CUI) 54577025 and Trade Register number J2026028222000.

Is EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI VAT registered?

Yes. EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI is listed as a VAT payer in ANAF records.

How long has EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI been in business?

EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI has been registered since 2026, which is 0 years of activity, with its registered office in Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Where is EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI based?

The registered office of EXYOND SRL MILANO SUCURSALA BUCURESTI is in Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, at MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU, NR.60, CLĂDIREA 1. BIROUL NR. 6, ET.PARTER.

[§2.13]

Similar companies