[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.614 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2308622—Activități de asistență medicală specializată2.6054941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5378559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7274120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5707311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4926910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4236820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3494791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2706831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.268
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
GOLDENPACK FACTORY S.R.L.37691959
DECASTEBI SRL27725752
SPEEDY COURIER SRL22864067
ZOLICRIS S.R.L.49477992
SILVER CONSULT S.R.L.19180948
HANDYK PROIMPEX SRL5201803
CIPTOURISM SRL18378212
VANIMED S.R.L.10805369
LE BOSQUE SRL29104727
HOZAN ALI SRL31203323
OLGA SORINA TAXI S.R.L.40055048
ITALSTAR SRL17029060
KVARTETT SRL21619051
JOURNEI COMMUNICATIONS S.R.L.49549460
ECOPTIMIST S.R.L.43667831
BDS ARGENTO S.R.L.42894682
SEMIRAMIS GARDEN SRL15497359
CRI & CRI ALIM S.R.L.32576878
ACTE ASIG APH S.R.L.35917031
BGA HORECA CONSULT S.R.L.46673048
DPF EUROCONSTRUCT S.R.L.45400589
RICHARD KIS DESIGN S.R.L.40742645
OMNI FINANCE SPACE S.R.L.46572906
SOCIAL POWER S.R.L.44017209
FABRICADENAVETE S.R.L.46646493
NASTYA TRANS S.R.L.47247008
SIMOAUGUST SRL27721190
DIBLASIO PODDS S.R.L.43228216
VIGENT CONSTRUCT S.R.L.23789869
JOYMED CARE S.R.L.34157892