[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.614 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2308622—Activități de asistență medicală specializată2.6054941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5378559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7274120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5707311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4926910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4236820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3494791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2706831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.268
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
STYXA SERVICES S.R.L.45859256
JDA CONSTRUCT S.R.L.48759901
BZ SHOP ONLINE S.R.L.50301018
CTRL AGENCY S.R.L.42642219
AMAROK DUO SRL33832656
FOTO DREAM STUDIO SRL30920176
PIXES CONSTRUCT SRL35055386
DONTAG MANAGEMENT SRL34243217
ELMARTAX S.R.L.42298086
ACERA IMPEX SRL6512115
EW DIGITAL S.R.L.49878293
NEXTENGINEERING S.R.L.41170444
TAMIF PRODCOM SRL5479193
CETERASII DE LA CLUJ S.R.L.50080251
DECOTHINGS S.R.L.43160854
STAY.ZONE S.R.L.48081026
DENTCOR SRL27942085
BELVAS TECH SRL24255702
TECHBAY S.R.L.41520094
VIO & SYLY SRL35908688
MIHESAN COMERT SI SERVICII SRL5451184
LRM DESIGN S.R.L.50845184
CLEANING COOL SERVICES S.R.L.45545970
TRT TRANS S.R.L.23136622
ICOFX SOFTWARE SRL28792326
DRĂGAN INSTALL SERV S.R.L.42382690
BEALUK CONT SRL30553916
RICONIA S.R.L.50438067
SONAR TRANSPORT SRL28012625
JANCSI & RÉKA S.R.L.44892742