[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.318 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2244791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5524711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3474941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2734100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.8797020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8517311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5446210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4514712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4428622—Activități de asistență medicală specializată1.4187112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3808559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3367022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2786820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2684120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2216622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1029531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0444690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0316920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9934322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat949
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
RALMA INSTAL CONSTRUCT S.R.L.40231225
CLIMA TEHNIC SERV S.R.L.32414698
EURO JET FLIGHT SERVICES SRL25915696
PAKIRE POLYMERS S.R.L.41162301
CENTRUL DE SOFT ERP S.R.L.46468086
JOHNSON AMERICAN HANDYMAN SRL35114776
JUCĂRII FINANŢISTE S.R.L.41173670
YELLOW & BLUE COLLECTION S.R.L.39306278
TRANSFEH S.R.L.48243608
ANLI 99 IMPORT EXPORT TRADING COMPANY SRL33206423
NUDE COLLECTION SRL34756328
HDIGITALS EUROPE S.R.L.40609968
BLUE OCEAN STRATEGY S.R.L.38617560
SAL POLIMORFIC S.R.L.47538040
DRAGOS VET&SPA S.R.L.34992191
CRS & YNE TRANS S.R.L.21072646
BAMIPAS SERVICES SRL36643864
NETWORK SHOP 2000 SRL34730557
GOURMET BEST FOOD S.R.L.39891686
PRĂJITURESELE SRL26293672
T.O. CONSULTING SRL15790919
BDY SERVICE S.R.L.43405377
WAIO ADVERTISING S.R.L.38425726
ARMONIA BEACH SRL35572170
POPAS RINDUNICA SRL4263581
TEKNOS CONSULTING GROUP SRL17153157
INDUSTRIAL CONSULTING SOLUTION S.R.L.45198669
HABITAT REZIDENCE FAMILY S.R.L.44079996
LIANGHUI STYLE SRL33622760
ACROPOLIS ACTIV SRL32098951