[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.411 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2394791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5404711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3544941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2724100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.8887020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8637311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5476210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4644712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4568622—Activități de asistență medicală specializată1.4207112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3828559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3376820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2687022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2674120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2136622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1059531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0484690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0276920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9924322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat950
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
DOLLY BENZ COMEX SRL4837145
CANTON MANAGEMENT S.R.L.33713450
PACDEV S.R.L.44673718
MMC SOFT TEAM S.R.L.48718758
ALLORO SMART INVESTMENTS S.R.L.49490070
POMPE TECHNOLOGY S.R.L.41589168
FERCO INVESTMENTS S.R.L.17797425
REVA RESIDENCE S.R.L.45808716
IMOBILIARE HOUSE LMT S.R.L.49620811
AUTO ELENIS SRL35100711
SAD TRANS EXPRES S.R.L.31364362
PASIACAR SRL33172428
ROBOT MUSIC PRODUCTION S.R.L.46201851
DIMEDICA WORK SRL24473561
NIA SYSTEMS S.R.L.44950177
TEHNIC PROFIL CONSTRUCT SRL36666175
STAR PLAST CO SRL10500461
3M PLUS SRL24624575
ISCO INVEST S.R.L.44142880
RESIDENCE LUXURY CLASS IMOB S.R.L.43262188
BEBE TOYS STORE SRL36478503
MAJOR MUSIC RECORDS S.R.L.47538139
SHOP BRĂNEŞTI S.R.L.46453115
SATIN MODA LUX S.R.L.32478926
ALFA PRO CONSTRUCT S.R.L.48350051
MAREXIM CONS SRL17360071
CALIPSO AUTOCLEAN SRL25035284
MD HIDROTOTAL S.R.L.39719266
DONKEY BISTRO S.R.L.49045595
ARTEK IT S.R.L.42193489