[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.233 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2354791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5134711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3464941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2634100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.9027020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8807311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5446210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4744712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4628622—Activități de asistență medicală specializată1.4207112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3818559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3356820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2687022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2484120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1836622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1059531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0544690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0226920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9914322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat951
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
DACO CLEAN EXPRESS S.R.L.29615616
IDEAL PROPS KRT S.R.L.48663148
SURVEY MUNTENIA SRL32127534
ELMA TRADING 2004 SRL16293799
DIAMANT EUROINSTAL S.R.L.47987243
VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.42678948
CUTIE`R S.R.L.47680469
CONTAGIOUS THE BRAND S.R.L.42921361
OMUL RADU SERVICII S.R.L.49999872
ANATHEA CONSULT SRL28411154
SERVICII SSM DE TOP SRL31582120
BEST INSTAL DEVELOPMENT S.R.L.25287729
NIK AUTO PROFESIONAL S.R.L.46758870
BOGIO CARS S.R.L.33762046
BITOLIA 61 INVEST SRL33087110
TEKESERSOLUTIONS S.R.L.42178250
FLORAMAR TRANSPORT S.R.L.40744301
EUROSTAR GRUP INVEST SRL3996401
HP SKY CONSTRUCT S.R.L.44490699
SPORTS FOOD DELIVERY S.R.L.45679565
WIN TIME PROJECT S.R.L.44513890
GEC LINE STUDIO S.R.L.41974678
GRAMA STUDIO BECOMING S.R.L.47365550
RAO INSTAL SRL17435441
SAFE SRL478448
VOLTDANELETRO S.R.L.46791191
SAFE CARS SOLUTION S.R.L.43034503
DIAMANT 2005 COM SRL17944089
TIAN TIAN EXPRESS SRL36295824
GCG DOMA PROIECT SRL37246587