[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
ANDRESIM SRL15460252
SOMARA S.R.L.18986201
DENISA TOTAL MARKET S.R.L.40848639
DOMINO BUCURA COM SRL3953656
RALUISA SRL30024141
GYPSY PROD SRL2065790
VALEA MARE LĂCULEŢE S.R.L.44361252
BODVAS SRL15895540
AGUA-LIMPIA S.R.L.32842066
ALYCOF & NAT S.R.L.44326468
ANDIBOLT 22 S.R.L.46684349
CRISTALINA SHOP95 S.R.L.7710447
THE WINEDERERS S.R.L.41647714
MARELV BIT SRL30815278
MIKOS & MIKOS S.R.L.34812681
CĂMARA EUROPEI S.R.L.42514228
TIM PROFESSIONAL MARKET S.R.L.44243796
AMELION SRL17623453
CHIRIJANE SRL17435409
VARESINA COM SRL15866502
MAG C&C GRAND TEAM S.R.L.43082454
MARKET MAX SRL18335343
LEMANDI MARKET S.R.L.43263493
MANECOS SRL10668113
DARON BUSINESS SOLUTIONS SRL30389202
SNH GROUP SRL27093931
VRINCEANA COM SRL1444532
OBD IMPEX SRL2181434
YANNIS COMPLEX S.R.L.32931317
GEOSER MONDOINVEST SRL26028781