[ §03 ] Director / Județ

Brăila

25.663 companii înregistrate în județul Brăila.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.2784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.2784933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă7754941—Transporturi rutiere de mărfuri7286622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări5820312—Pescuitul în ape dulci3884932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3668622—Activități de asistență medicală specializată3274781—Comerț cu amănuntul al autovehiculelor2806920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal2764712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare2707112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2704120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2668623—Activități de asistență stomatologică2590113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2479621—Activități de coafură și frizerie2434100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2436820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate2419531—Repararea și întreținerea autovehiculelor2315630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor231
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
POST POLITIE COMUNAL VIZIRU30892645
PUNCT DE LUCRU BRAILA - S.C. CRH BETOANE SRL BUCURESTI30897103
BUŢIA D. IONUŢ - EXPERT TEHNIC JUDICIAR30903612
PUNCT DE LUCRU BRAILA - SC ATLAS PAINTS SRL BUCURESTI30911186
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR.86230947171
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR.86030963908
COMAN Ş. ALFRED - EVALUATOR30968859
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 85630968891
ASOCIAŢIA " SPERANŢE NOI "30969153
SEAONICS AS - REPREZENTAT FISCAL DE VARD BRAILA SA30980259
PUNCT DE LUCRU - S.C. KIRAZOGLU CORPORATION S.R.L. CONSTANTA31000060
SIMION D. MIOARA - EXPERT CONTABIL31016279
AVRAM I. MIHAELA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE31038544
ADETU C. AURELIA - EXPERT CONTABIL31042561
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 86331044589
VINTILĂ G. GABRIELA-MARIANA - CABINET DE AVOCAT SI BIROU MEDIATOR31061466
DARIE PAULA-LILIANA - BIROU DE MEDIATOR31069036
ASOCIAŢIA PENTRU DEZVOLTARE COMUNITARA RÂMNICELU31083510
BROWN D. ELENA-ADELINA - TRADUCATOR31087512
GHEORGHE I. LUMINIŢA - BIROU DE MEDIATOR31087547
ECOAVIS BEST PROIECT S.R.L- PUNCT DE LUCRU STABIL FĂUREI31090380
CASA DE AJUTOR RECIPROC A SINDICATULUI LIBER AL PENSIONARILOR BRĂILA31091580
UDREA Ş. LILIANA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE31093654
UDREA Ş. AURA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE31093670
ALEXANDRU A. DUMITRA - ASISTENT MEDICAL31097060
SMOCHINĂ T. IONICA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL31098708
LEPĂDATU G. FLORENTINA - MEDIC31100310
PETRE M. LENUŢA-LILIANA - MEDIC31102108
CHIRIŢĂ R. ADRIANA - ASISTENT MEDICAL31102434
POPA M. SIŢA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE31113891
Firme din Brăila - 25.663 companii active | SRLeads