[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.614 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2278622—Activități de asistență medicală specializată2.6054941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2757112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7264120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5707311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4926910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4236820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3494791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2696831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.268
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ELECTRO REPER S.R.L.49468935
IVN MASIF S.R.L.39799931
VALENTINOVATION S.R.L.31338703
LISSA PRODUCTIONS S.R.L.47772554
EXE VISUAL PROJECTS S.R.L.39547527
GREEN RUSH S.R.L.49327588
PSIHOZONE S.R.L.48363647
T SMILE S.R.L.49539394
LABORATOR DENTAR MANDOMAX SRL22905060
LC BONDOR SERVICII S.R.L.43625941
DIANLIV INSTAL SRL7997922
NG PROFESSIONAL INSTALL S.R.L.42242115
ZORILOR CONSTRUCT INVEST SRL34904955
GERO CLEAN S.R.L.24501688
SUPER AQUA SERV S.R.L.49009819
SV IMOBI ONLINE S.R.L.43751567
HEXALITE S.R.L.21225901
TOTAL INOX INSTAL SRL37717749
SURGERY MED SAN S.R.L.46099973
ANI & IANIS TRANS SRL35397508
TOP SPRINT SRL14496797
ALIN CHIFOR EDUCAŢIE JURIDICĂ S.R.L.46257062
FAST FOOD LEA S.R.L.42175148
ADAXIAL CONSTRUCT SRL35097411
CAMYRE AGENCY S.R.L.50663751
ELVEST AUTO SRL31945179
DRAMS PRO S.R.L.46834055
PAUL RIDE S.R.L.49734751
STRATCONSTRUCT INVEST S.R.L.49226877
SECURE NET VISION S.R.L.46491380
Firme din Cluj - 138.614 companii active | SRLeads