[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.390 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2314791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5474711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3544941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2754100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.8857020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8567311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5456210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4624712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4538622—Activități de asistență medicală specializată1.4197112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3818559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3387022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2726820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2694120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2186622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1029531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0464690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0316920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9934322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat949
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
LOTUSS BLOOM RR S.R.L.44415964
RELATIONAL TRADING S.R.L.10877322
NORDINVEST CAPITAL GRUP S.R.L.24752850
IRIS MODA IMPORT-EXPORT SRL34714802
SKIA HOMES SRL27875520
ERIC TOP TRADING S.R.L.44442934
ENJOY EDUCATION CENTRE S.R.L.45027650
MIRKO EOOD-FILIALA SRL32891298
REAL PROFESIONAL H.R. SRL17391981
ALPHA HAUS MANAGEMENT S.R.L.45373972
PARIS COLLECTION IMPEX SRL4879167
CITY URBAN CONNECTION S.R.L.50251807
LATERAL THINK S.R.L.39443020
UNICORN CONCEPT SRL35324689
MAG TRADE LINE SRL33657695
SIVSEV TECHNO SOLUTIONS SRL37706464
2LINES SISTEM SRL16807695
STARTEGO SOFTWARE SERVICES S.R.L.43394553
ITALFRESH FRUTTA S.R.L.48741254
AMURGULUI DENTAL SRL36861508
GGARAGE RIZEA S.R.L.32275190
ECO GREEN 4 TOI SRL37971010
POKES MOB DESIGN SRL23152296
MARCO TRAILER TRANSPORT SRL25122305
GEAMPAX SERVICE S.R.L.42727137
D & V CODITA SRL24746564
FIRST SERVICE & ADVICE S.R.L.47393429
CERES GEORGI S.R.L.49499800
ARGESEL IMPEX SRL20369
DRALIN SRL15423947
Firme din Ilfov - 103.390 companii active | SRLeads