[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.426 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2354791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5474711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3554941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2754100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.8857020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8577311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5466210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4624712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4568622—Activități de asistență medicală specializată1.4207112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3818559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3387022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2726820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2694120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2186622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1059531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0464690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0316920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9934322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat949
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SIA PROPERTY ADMIN S.R.L.46367952
VEST TOTAL TRADE SRL29140789
ELITE WINDOWS SRL36401917
HER & STRA CYPRINUS SRL10413110
TECH CLOUD CONSULTING S.R.L.29108664
DAVID SERVICE LINE S.R.L.39804949
VEGA OPTIMA CONTA SRL37850108
ELECTROMATICA S.R.L.42685279
DYNAMIC DESIGN AND CONCEPT S.R.L.42691947
HYDROLINE EVO S.R.L.38266809
POLARFRESH TIR S.R.L.48550289
CIVIC LINE S.R.L.48127913
EMG PROPERTY SOLUTION S.R.L.47155559
VLADIMIR DESIGN SRL37621520
BEST ROMANIAN SECURITY S.R.L.42860272
EURO EXTRACT CONSTRUCT SRL24129755
MATTONIA COM S.R.L.7078295
FLEEXMESSENGER TECHNOLOGY S.R.L.41209200
DCB TECH SERVICES S.R.L.48434330
DANGELO SPORT MANAGEMENT S.R.L.16110000
NEUROSET SRL36456769
LUXURIOUS BODY 4U S.R.L.41704160
CYBERSOFT AUTOMATION S.R.L.26118949
PLAY2PLAY PRO S.R.L.47326250
MASSA FULL COMPLETT S.R.L.40710147
MADCOM SERVICES & CONSULTING S.R.L.46226643
LA MAKEDOANCA S.R.L.39627197
DANIFAN ACTIV SRL32815274
WESTWIND INTERNATIONAL SRL32261624
MARY & ALEX FASHION SRL33194400
Firme din Ilfov - 103.426 companii active | SRLeads