[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

103.342 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2374791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.5234711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3514941—Transporturi rutiere de mărfuri2.2684100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.9007020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8757311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5456210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4694712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4578622—Activități de asistență medicală specializată1.4207112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3798559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.3366820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2677022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.2554120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1936622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.1059531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0534690—Comerț cu ridicata nespecializat1.0246920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9914322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat951
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
TRADE MONDO SERV SRL34306285
DO&DO SILVER SPRINT SRL26167585
SPE ROMANIA S.R.L.25002562
ANTOMAR EXPERT S.R.L.43668721
NAORA DEVELOPER S.R.L.43960709
ANOM LOGOGRAPHUS SRL27936733
C&D SYSTEMS S.R.L.48182110
AFI PARDOSELI SRL29658730
ZAGORA PARFUMERIE S.R.L.49271843
LOVE ADS MARKETING S.R.L.39641531
AIMEI S.R.L.48981834
TIMA STREET TRANS S.R.L.38700206
TATU ROYAL S.R.L.34397402
SUPLY EXPRESS S.R.L.42686576
WEINAI IMPEX S.R.L.28457046
CASA EDUARD OPREA S.R.L.41402285
HRPROCONSULT S.R.L.48913651
ROYAL YORK SRL6562865
DAVID&ANTONIA SPEDITION S.R.L.46483779
ZERG SOLUTIONS S.R.L.36515636
YUAN DONG CLASS SRL38144356
CASA CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.40636296
CRISTAL CLEAN M&G SERVICES SRL19592388
ART ELECTRIC SERVICE S.R.L.40899756
SUPER CONTABILITATE 2003 SRL15943591
UZINROM TEHNO GRUP S.R.L.41974066
ONCE UPON A TIME DECO SRL36822860
NANOTECHNOLOGY INTELLIGENCE CORPORATION SRL25657341
ECOFIN EXPERT S.R.L.16842366
ANDY RECICLARE PALETI S.R.L.39438740
Firme din Ilfov - 103.342 companii active | SRLeads