[ §03 ] Director / Județ

Ilfov

99.473 companii înregistrate în județul Ilfov.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.1624791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat2.3254711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.2314941—Transporturi rutiere de mărfuri2.1544100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.8517020—Activități de consultanță în afaceri și management1.8407311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4704712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.4596210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.4548622—Activități de asistență medicală specializată1.3977112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.3068559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.2886820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2007022—Activități de consultanță pentru afaceri și management1.1156622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.0914120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0719531—Repararea și întreținerea autovehiculelor1.0264690—Comerț cu ridicata nespecializat9906920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal9754322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat917
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SIDE LIGHT - FILM SRL14896130
ABAS KRYSTAL MANUFAKTURA S.R.L.44740299
GROUND UP S.R.L.42507280
EBI-FISH 2020 S.R.L.40825023
EPISTEMA CONSULTING SRL30675654
DUMEX MOTORS S.R.L.49517299
TCN ALEXIA CLEAN S.R.L.40871046
BALINESSE CONFORT S.R.L.41529212
PRORA COMMS S.R.L.49004099
ADV CYBER SOLUTIONS S.R.L.45336168
CORALIN IMPEX SRL34655617
LIGHTWATER S.R.L.46791027
BIGGEST MINIFOTBAL COMPETITION S.R.L.49094725
VELAROM ONE S.R.L.8313941
V SOFT S.R.L.49162196
ROBERTTRANS CONSTRUCT S.R.L.23522062
EASY ENGLISH S.R.L.40327401
SAFE ONLINE S.R.L.42199813
PINK CAT STUDIOS SRL37484350
CPT TRANS COM S.R.L.21491768
WHITEBALL AUTO S.R.L.46898946
PSK ROC PREST S.R.L.46453107
SIMONA SALON SRL15732683
DRESS COUTURE BY SB S.R.L.36738751
ATIPICO S.R.L.46295228
REBYMIH AUTO S.R.L.42878873
KAF - FINANCIAL & ACCOUNTING SERVICES SRL33822393
AND - INSTAL SERVICES PROJECT S.R.L.42531431
COLLINI AUTOPARTS SRL-D37698256
GINDI ROM VANTULUI S.R.L.17750317
Firme din Ilfov - 99.473 companii active | SRLeads